Четвер, 15.04.2021, 16:44Вітаю Вас Гість | RSS
Бобровицький З3СО І-ІІІ ступенів №2
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Сторінка для батьків


ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

 

Про визначення терміну прийому  закладом загальної середньої освіти заяв щодо зарахування учнів до першого класу  у 2021 році

ІНФОРМАЦІЯ ПРО БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

ДО ВІДОМА БАТЬКІВ

Інформація Міністерства освіти і науки України

Лист Міністерства освіти і науки  України про відміну ДПА

 

Правила прийому до закладу освіти

 • Зарахування учнів до закладу з здійснюється за наказом директора на підставі особистої заяви (для неповнолітніх — заяви батьків або осіб, які їх замінюють), копії свідоцтва про народження дитини, медичної довідки встановленого зразка, особової справи ( крім учнів, які вступають до першого класу), до старшої ланки – документу про відповідний рівень освіти.
 • Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку, а тривалість здобуття ними початкової та базової середньої освіти може бути подовжена з доповненням освітньої програми корекційно-розвитковим складником.
 • Під час зарахування керівник закладу освіти ознайомлює дітей та батьків з порядком зарахування до закладу, його статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, які регламентують організацію освітнього процесу.
 • У разі потреби здобувач освіти може перейти протягом будь-якого року навчання до іншого закладу загальної середньої освіти. Переведення учнів до іншого закладу освіти у межах населеного пункту здійснюється на підставі заяви батьків із зазначенням причини переходу та довідки, що підтверджує факт зарахування дитини до іншого закладу освіти.
 • Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до закладу освіти відповідно до законодавства та/або міжнародних договорів України.

Територія обслуговування закладу

Про зарахування до 1 класу

 

До уваги батьків майбутніх першокласників!

          Шановні батьки майбутніх першокласників, звертаємо вашу увагу на те,

що заяви мають бути написаними власноруч (пастою синього кольору) з датою та особистим підписом

та надіслані скан-копії на електронну адресу закладу (rozag@meta.ua).

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ

 

Оголошення!!!

          Шановні батьки майбутніх першокласників,

заяви до 1-го класу (електронний вигляд або скан-копії)  будуть прийматися

з 13 травня  до 31 травня 2020 року  на електронну адресу закладу (rozag@meta.ua).

                                                                 Адміністрація

 

БОБРОВИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

Н А К А З

 27 березня  2020 року

 

м. Бобровиця                               №

37-о

Про внесення змін до наказу

по закладу від 12.03.2020 №32-о

         На виконання розпорядження міського голови від  26.03.2020 №65 «Про продовження терміну призупинення освітнього процесу у закладах освіти Бобровицької міської ради», наказу відділу освіти від 27.03.2020 №50 «Про внесення змін до наказу відділу освіти Бобровицької міської ради від 12.03.2020 №41»,

НАКАЗУЮ:

 1. Внести зміни до наказу закладу від 12.03.2020 №32-о «Про тимчасове призупинення  освітнього процесу у закладі освіти».
 2. Викласти п.1 у такій редакції:

       Продовжити термін призупинення освітнього процесу у закладі освіти до 24 квітня 2020 року.

 1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                                               І.ЮРЧЕНКО

 

БОБРОВИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

Н А К А З

 27 березня  2020 року

   

  м. Бобровиця                             №

38-о

Про внесення змін до наказу по закладу від 20.03.2020 №34-о

       Відповідно до наказу відділу освіти Бобровицької міської ради від 27.03.2020 №49 «Про внесення змін до наказу відділу освіти Бобровицької міської ради від 19.03.2020 №45», з метою впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»,  забезпечення права на освіту та належної організації проведення прийому дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти у 2020 році,  запобігання поширенню коронавірусу COVID-19,

НАКАЗУЮ:

 1. Внести зміни до наказу закладу від 20.03.2020 №34-о «Про призначення терміну прийому закладом загальної середньої освіти заяв щодо зарахування дітей до першого класу у 2020 році».
 2. Викласти п.1 та 2 у такій редакції:

   Визначити дату початку приймання заяв закладом про зарахування дітей до першого класу – 27 квітня 2020 року.

    Визначити 31 травня 2020 року останнім днем подачі заяв про зарахування дітей до першого класу.

І далі за текстом.

 1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                                               І.ЮРЧЕНКО

 

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У зв’язку з продовженням карантину, заяви до першого класу будуть прийматися з 27 квітня 2020 року. Останній день подачі заяв – 31 травня 2020 року.

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-173 від 23 березня 2020 року

Щодо організації освітнього процесу в
закладах загальної середньої освіти під
час карантину

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19), просимо всіх учасників освітнього процесу дотримуватися протиепідеміологічних вимог і наведених нижче рекомендацій щодо особливостей організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину.

Щодо режиму роботи закладу загальної середньої освіти

Згідно з частиною четвертою статті 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту» (далі - Закон) організація освітнього процесу та діяльності закладу загальної середньої освіти в цілому належать до повноважень його керівника. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» підприємствам, установам, організаціям рекомендовано забезпечити, зокрема, організацію роботи в режимі реального часу через Інтернет. На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19» керівникам закладів загальної середньої освіти необхідно видати наказ про організацію роботи очолюваних ними закладів під час карантину.

Таким наказом, зокрема, необхідно:

 • встановити режим роботи працівників (як педагогічних, так і непедагогічних) із запровадженням гнучкого графіку їх роботи;
 • затвердити заходи щодо виконання працівниками методичної, організаційно-педагогічної роботи, наприклад розроблення індивідуальних планів професійного розвитку (підвищення кваліфікації педагогічних працівників, самоосвіти тощо);
 • визначити заходи щодо збереження систем життєзабезпечення (охоронного режиму);
 • визначити особливості провадження освітнього процесу.

В умовах карантину вчителі працюють з учнями, що перебувають удома, шляхом використання технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей закладу освіти. 3 урахуванням надзвичайної ситуації та загальнодержавних протиепідеміологічних заходів, а також в рамках реалізації права на автономію адміністрація закладу може запропонувати різні підходи щодо організації та обліку реалізації освітнього процесу, у тому числі здійсненого з використанням дистанційних технологій, коли вчитель знаходиться поза межами закладу освіти. Тобто адміністрація закладу освіти може і має організувати, координувати та здійснювати контроль за виконанням вчителями освітніх програм.

Наприклад, для здійснення обміну навчальними матеріалами можуть застосовуватися будь-які пристрої та інструменти, зокрема мобільний телефон, за допомогою якого можна організувати спільноту в соціальних мережах, мобільних додатках. Матеріали можна надсилати електронною поштою, розміщувати на вебсайті закладу загальної середньої освіти, зокрема відео-уроки або гіперпосилання на них.

Також інформуємо, що найближчим часом МОН планує визначити особливості проведення державної підсумкової атестації у 2020 році у зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні.

Щодо структури навчального року

Частиною третьою статті 10 Закону встановлено, що освітній процес у закладах загальної середньої освіти завершується не пізніше 1 липня. Якщо у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в Україні термін дії карантину буде змінено, фактична тривалість навчального року може бути продовжена.

У такому разі освітній процес включатиме аналіз виконання навчальних програм, з урахуванням фактично проведених навчальних занять (у тому числі дистанційно) та результатів навчання учнів, здобутих під час карантину.

У багатьох закладах загальної середньої освіти весняні канікули заплановані з 23 по 29 березня 2020 року. Пропонуємо структуру навчального року, визначену закладом загальної середньої освіти, залишати незмінною.

Просимо врахувати, що під час канікулярного періоду не варто перевантажувати учнів домашніми завданнями та дати можливість педагогічним працівникам, у плановому режимі, підготуватися до подальшої дистанційної роботи.

Щодо «фіксації» освітнього процесу та ведення класних журналів під час карантину

Автономію вчителя має бути забезпечено академічною свободою, включаючи свободу вільного вибору форм, методів і засобів навчання, що відповідають освітній програмі, з метою впровадженням авторських методик із використанням технологій дистанційного навчання.

Робочі години вчителя, який забезпечує дистанційне навчання учнів пропонуємо обліковувати (рахувати) відповідно до навчального навантаження вчителя та розкладу навчальних занять у закладі загальної середньої освіти.

Розклад занять та робочий час вчителя в дистанційному режимі рекомендуємо максимально наблизити до розкладів навчальних занять та поточного режиму роботи.

Рекомендуємо завершення заповнення шкільної документації, зокрема класних журналів у друкованому вигляді, відтермінувати до нормалізації епідеміологічної ситуації.

Враховуючи те, що забезпечити виставлення оцінок та фіксації тем у журналі на паперових носіях за безпосередньої присутності учнів в режимі карантину не є можливим, виставлення оцінок та зазначення тем слід здійснювати відповідно до безпосередньо проведених навчальних занять у дистанційному режимі через електронні та інші наявні засоби.

Нагадуємо, що у класному журналі із зазначенням певної дати фіксуються лише навчальні заняття, що були фактично проведені за безпосередньою участю здобувачів освіти. Водночас, якщо виконання освітніх програм здійснюється із використанням технологій дистанційного навчання, за рішенням закладу освіти на відповідній сторінці навчального предмета у класному журналі може зазначатися: тематика навчального матеріалу, домашніх завдань, в також форми роботи (дистанційні онлайн-консультації, відео-уроки, скайп-конференції, тестування тощо).

Під час освітнього процесу із використання технологій дистанційного навчання може здійснюватися оцінювання результатів навчання здобувачів освіти, що наразі фіксуватимуться вчителем (у зручний для нього спосіб), а у подальшому будуть занесені до відповідних сторінок класного журналу. Якщо технічні можливості не дозволяють провести оцінювання навчальних досягнень учнів дистанційно, рекомендовано відтермінувати його проведення до завершення епідеміологічної ситуації.

Згідно з Інструкцією з діловодства у закладах загальної середньої освіти, затвердженою наказом МОН від 25 червня 2018 року № 676, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2018 року за № 1028/32480, заклади загальної середньої освіти можуть створювати документи тимчасового (до 10 років включно) строку зберігання лише в електронній формі за умови наявності відповідного технічного забезпечення з урахуванням вимог законодавства України.

Нагадуємо, що навчальні досягнення кожної дитини можуть бути доступними лише для її батьків або законних представників.

З повагою
заступник Міністра                      Любомира Мандзій

 

БОБРОВИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

Н А К А З

 20 березня  2020  року

 

м. Бобровиця                               №

34-о

Про призначення терміну прийому

закладом загальної середньої освіти

заяв щодо зарахування дітей

до першого класу у 2020 році

      На виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Порядку  зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету Бобровицької міської ради від 17.03.2020 №69 «Про визначення терміну прийому закладами загальної середньої освіти підвідомчої території Бобровицької міської ради заяв щодо зарахування дітей до перших класів у 2020 році», наказу відділу освіти від 19.03.2020 №45 «Про визначення терміну прийому закладами загальної середньої освіти заяв щодо зарахування дітей до перших класів у 2020 році», з метою впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»,  забезпечення права на освіту та належної організації проведення прийому дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти у 2020 році,

НАКАЗУЮ:

 1. Визначити дату початку приймання заяв закладом про зарахування дітей до першого класу – 01 квітня 2020 року.
 2. Визначити 31 травня 2020 року останнім днем подачі заяв про зарахування дітей до першого класу.
 3. Заступнику директора Карнашенко О.Г.:
  1. Ужити  заходів для ознайомлення батьків або осіб, що їх замінюють, з порядком зарахування до закладу, його статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію освітнього процесу                             з 01.04.2020  по  31.05.2020
  1. Провести інформаційно – роз’яснювальну роботу серед батьків майбутніх першокласників та розмістити оголошення в закладі освіти, на веб-сайті про закріплену за закладом територію обслуговування, спроможність закладу освіти, кількість учнів у кожному класі та наявність вільних місць у кожному з них.
  2. Забезпечити постійний контроль за дотриманням порядку зарахування дітей до першого класу.
  3. Надавати консультації батькам майбутніх першокласників з питань зарахування здобувачів освіти до першого класу.
 4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                                                               І.ЮРЧЕНКО

 

ЗАВДАННЯ НА КАРАНТИН

Для самостійного опрацювання навчального матеріалу під час карантину перейдіть за посиланням та оберіть свій клас

bit.ly/domashka2

 

Наказ МОН "Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронаврусу COVID-19" від 16.03.2020 року № 406

Інформаційні матеріали з питань запобігання поширення коронавірусної інфекції

Інформаційні матеріали з питань запобігання поширення коронавірусної інфекції доступні за посиланням:

 https://cloud.phc.org.ua/index.php/s/FAMjobntmo6QeWZ.

Актуальна інформація  щодо питань коронавірусної інфекції (COVID-19) розміщується на сайтах:

 

Про проведення онлайн-опитування

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед вчителів, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації закладів освіти опитування на тему: «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища». Дослідження проводитиметься у травні-червні 2018 року та в червні 2019 року на умовах повної анонімності.

опитування респондентів за допомогою електронної форми за адресами: учителів, адміністрації ЗСО - https://docs.google.com/forms/d/1ila4UeXffheF8CcKIFtmRrY_drOUrCM9axZkgvGPa6c/edit;

науково-педагогічних працівників, адміністрації ЗВО - https://docs.google.com/forms/d/1sO7p884ba8fea7lJJG38j8PWoaQYB1m3FuqPJcZvzss/edit

Респонденти зможуть індивідуально заповнити онлайн-анкету до 30 червня 2018 року у будь який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином вибраний ними варіант відповіді. При цьому інформуємо, що участь в опитуванні є добровільною.

Організація прийому дітей до першого класу 2019-2020н.р.

Конституція України

Стаття 53. Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

Закон України "Про освіту"

Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати з добуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п.1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освітиоргани місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України "Про загальну середню освіту"

Стаття 18. Зарахування учнів

1.Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Доводимо до вашого відома про порядок та терміни зарахування учнів до 1 класу відповідно до наказу МОН № 367 від 16.04.2018 року.

Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, та документи, визначені пунктом 4 розділу І цього Порядку, подаються до відповідного закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня. Крім того, заяви про зарахування та документи, визначені пунктом 4 розділу І цього Порядку, до 31 травня можуть бути подані до інших закладів освіти (без обмеження їх кількості) для зарахування на вільні місця. У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред'явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця. Присутність дитини під час подання заяви про зарахування, жеребкування або її зарахування не є обов’язковою і не може вимагатися працівниками закладу освіти чи бути умовою її зарахування. Дитина зараховується до першого класу за однією з процедур, визначених пунктами 2, 7 або 3-7 чи пунктом 8 цього розділу.

gerb

Україна

ВІДДІЛ ОСВІТИ БОБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

БОБРОВИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2

 

Н А К А З

29 травня 2019 року            м. Бобровиця             № 07-у

 

Про зарахування учнів до 1 класу

Відповідно до абзацу першого частини третьої ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту», наказу МОН України від 16.04.2018р. №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та на підставі заяв батьків майбутніх першокласників,

НАКАЗУЮ:

 1. Зарахувати дітей до 1 класу закладу освіти за денною формою навчання згідно списку:

 

 1. Березенка Ігната Михайловича
 2. Божок Рінату Сергіївну
 3. Бойко Анну Іванівну
 4. Бурнашову Вікторію Владиславівну
 5. Данєвича Ярослава Сергійовича
 6. Довбню Валерію Святославівну
 7. Завгородню Анну Олександрівну
 8. Завгородню Каріну Олександрівну
 9. Зайбель Володимира Сергійовича
 10. Кіруху Валерію Дмитрівну
 11. Конечного Данила Георгійовича
 12. Красулю Максима Дмитровича
 13. Майко Тетяну Олександрівну
 14. Максимюк Марію Анатоліївну
 15. Надоліна Анатолія Євгеновича
 16. Надоліну Надію Андріївну
 17. Ніколаєву Інну Сергіївну
 18. Оношко Анну Миколаївну
 19. Повишеву Анастасію Вячеславівну
 20. Потебню Павла Олександровича
 21. Приходька Назарія Миколайовича
 22. Пушкарьову Анну Олександрівну
 23. Сенченко Вікторію Сергіївну
 24. Сидоренка Івана Сергійовича
 25. Ушкову Дар’ю Володимирівну
 26. Цвигуненко Марію Олександрівну
 27. Шишенка Ярослава Вячеславовича

 

 1. Класному керівнику 1 класу Жолак В.М. оформити особові справи здобувачів освіти до 14.06.2019 та внести відповідні зміни в Алфавітну книгу запису учнів.
 2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Карнашенко О.Г.

 

 

            Директор                                         І. ЮРЧЕНКО

"Захисти себе і інших від зараження респіраторними вірусами в навчальному закладі"

  Рекомендації для батьків:

 0сь кілька важливих кроків, щоб захистити себе і інших від зараження респіраторними вірусами в школі:

1. Тримати дітей вдома, якщо вони захворіли (це стосується лише легких форм захворювання, при погіршенні стану обов’язково зверніться до свого сімейного лікаря). Чому це важливо?  Дітям потрібен відпочинок, щоб одужати. Без достатнього відпочинку вашій дитині може знадобитися більше часу, щоб відчути себе краще. Людям з ослабленою імунною системою часто потрібно ще більше часу, щоб відновитися.

2. Тримати хворих і здорових дітей окремо.  Уникати контакту із особами з проявами респіраторного захворювання, тримайтеся на відстані не менше 1-2 м від хворих людей.

• Шукати альтернативні способи участі дітей в зборах, наприклад дивитися їх по телевізору або в Інтернеті, щоб вони могли уникнути особистого контакту. Це особливо важливо для дітей з високим ризиком ускладнень грипу. Чому це важливо?  Краплі, що містять вірус грипу, можуть переміщатися не менше ніж на 1-2 м, тому залишаючись на такій відстані від хворих людей, можна знизити ймовірність того, що ваша дитина захворіє.

3. Навчіть своїх дітей завжди прикривати рот під час кашлю і чхання.

Переконайтеся, що ваші діти прикривають ніс і рот серветкою, коли вони кашляють або чхають. Попросіть їх викинути використану серветку і негайно вимити руки. Чому це важливо? Прикривання носа і рота під час кашлю і чхання серветкою допомагає запобігти поширенню вірусу грипу через повітря і на ваших руках.

 4. Навчіть дітей правильно мити руки.  Переконайтеся, що ваші діти ретельно і часто миють руки з милом і водою.

 Якщо мило і вода недоступні, дайте їм дезінфікуючий засіб для рук з вмістом спирту не менше 60% для очищення рук.

 • Навчіть їх, як важливо мити руки, перш ніж торкатися їх очей носа або рота. Чому це важливо? Миття рук знижує кількість респіраторних вірусів, які можуть поширюватися, коли ви торкаєтеся рук інших людей або торкаєтеся поверхонь і предметів, таких як столи і дверні ручки.

5. Очищуйте поверхні та предмети, до яких часто торкаєтеся. Очищуйте поверхні та предмети, до яких часто торкаються, такі як іграшки, столи, дверні ручки, поручні, клавіатури комп'ютера, телефони і іграшки.

6. Бути готовим і поінформованим.

• Будьте в курсі політики відвідуваності навчального закладу.

  Рекомендації для батьк

Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту

Педагогічна преса