Вівторок, 19.03.2024, 05:51Вітаю Вас Гість | RSS
Бобровицький З3СО І-ІІІ ступенів №2
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Патріотичне виховання


     Вшанування пам'яті  полеглих героїв  у другій світовій війні продовжилося  акцією " Ніхто не забутий, ніщо не забуто"... Учні 8-11  класів  прибрали  могили загиблих солдат на цукрозаводському кладовищі, обеліск Слави  на Свидовецькому шляху  та поховання  у парку. Вічна  пам'ять героям, що захищали нашу Вітчизну!

   

 

Час  уже  давно загладив шрами землі, зрівняв окопи і ями від бомб, мін і снарядів. Важкий шлях до перемоги пройшов через долі, через у се життя. У школі пройшла лінійка присвячена визволенню Бобровиччини від  німецько-фашистських загарбників. Учні нагадали  присутнім про ті події. Шило О. та Малюх О. виконали танець, де показали, як дівчата проводжали на війну своїх коханих.

     

    Вихованці вшанували пам'ять Дейнеги Сергія, який  загинув захищаючи  нашу Батьківщину від окупантів у 2015 році. На знак шани  до колишнього випускника  у школі встановлена  меморіальна дошка  імені героя, до якої постійно покладаються квіти. 

Ветерани поруч

Вже давно відлунали ті далекі залпи   Другої світової війни, але в пам'яті   лишився гіркий спомин про загиблих воїнів. Все менше  ветеранів лишається  живими. Учні  11 класу  вже багато років  відвідують Коробкіна Петра Михайловича, який народився у 1920 році, працював усе життя,  пройшов  війну, був учителем і зараз проживає з дружиною.  Хвороба  та старість прикували його до ліжка, у свої 95 років він цікавий співрозмовник. Учні привітали Петра Михайловича з днем визволення Бобровиччини.    

Вахта пам'яті

Котився грізно невблаганний вал

Святого гніву, помсти і розплати,

І ось він, день, коли за перевал

Фашистську нечисть вимели солдати...

   

  18 вересня   біля обеліску Слави  відбувся  мінітинг-реквієм, присвячений   визволенню Бобровиччини від німецько-фашистських загарбників. Учні нашої школи  несли почесну вахту пам'яті .

   Калейдоскоп   вишиванок

      В  рамках проведення  тижня  української мови та літератури   10 листопада  відбувся калейдоскоп   вишиванок. Учні  школи прийшли   святково вбрані, різноманітні вишиванки милували  око.  

     

       Випускний  клас взяв участь у диктанті єдності.  Бібліотекар школи  підготувала книжкову виставку   "Читаємо Шевченка".

11 листопада   пройшла  літературна вікторина  "І чужому научайтесь,  і свого не  цурайтесь".

Лінійка до Дня Гідності  та Свободи

     

 Згідно з Указом Президента України про відзначення Дня Гідності та Свободи у школі  відбулася лінійка  «Євромайдан: як все починалося», на якій пригадали події тих днів. Класоводи та класні керівники провели години спілкування, бесіди по класах: «Що таке Революція Гідності?»,  «Революція Гідності. Події Євромайдану: історична правда та міфи».

їКозацькому роду - нема переводу

Вже стало традицією щороку  приймати в лави  козачат наймолодших учнів школи. Цей захід проводиться  з  метою виховання молодого покоління на принципах загальнолюдських цінностей, вивчення історії рідного краю,  сприяння розвитку особистості, талантів, розумових та фізичних здібностей.

  Цього року 25  учнів   стали козачатами. Але спочатку  кошовий та сотник влаштували перевірку на знання історії козаків та випробували їх на спритність. Свято пройшло на славу! Школярі  отримали велике задоволення, бо конкурси , естафети доповнювали один одного. Тож на  раді  козаки одноголосно прийняли козачат до свого коша. У відповідь вони почули такі слова: «Щоб козацькому роду не було переводу – присягаємо на вірність Вітчизні й народу!»

    

Трагедія  - Голодомор

 Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів. Це трагедія, межі якої неможливо усвідомити, завдала непоправний удар українському народу. Щороку у цей листопадовий день все більше людей запалюють свічку, щоб вшанувати пам'ять загиблих. 27 листопада у школі відбулася лінійка, на якій пригадали про причини та наслідки цієї трагічної події в Україні. Хвилиною мовчання пом’янули пам'ять жертв Голодомору 1932-1933.

    

Класні керівники провели у своїх класах класні години. 

День волонтера у  школі

Волонтерський рух – це рух по нaдaнню безкорисливої допомоги тим, хто її потребує.  Волонтери відігрaють різносторонню роль в розвитку тa добробуті крaїни. Будь-якa людинa, що свідомо і безкорисливо трудиться, щоб  допомогти людям, які цього потребують, може нaзивaтися волонтером. 

    

4 грудня   відбулася  зустріч з волонтером Гребеножко Іриною Миколаївною, яка більше року   активно  допомагає  учням шкіл району  у  підтримці воїнів АТО.   Вона розповіла про свою роботу, передала слова вдячності від наших солдатів,  подякувала  від їх імені  учням школи.  

   Волонтери нашої школи  також не стоять осторонь. Вони постійно відвідують  ветеранів  Другої світової війни  та людей  похилого віку, також  прибирають  могили  солдатів  на цукрозаводському кладовищі та в парку,  обеліск  Слави на   свидовецькому  шляху.  Ця добровільна справа приносить радість  учням, вчить бути милосердними та  порядними. Охоронa нaвколишнього середовищa, допомога престарілим людям, підтримка воїнів АТО  є основними нaпрямками роботи волонтерів  у нашій школі.

Пізнай , прийми і руку простягни!

  У щколі пройшла акція «Учні  школи – учасникам АТО», на якій  волонтеру Дарузі Олександру було передано листівки  школярів, малюнки та  консервацію. 

Усвідомлення учнями  того, що великі справи починаються із маленьких вчинків, призводить не лише до конкретних дій, але й до набуття позитивного досвіду громадської співучасті.  Мета акції: надання допомоги нашим воїнам-патріотам, які змушені постійно перебувати в бойовій готовності, воювати в холоді, важких умовах, відстоюючи незалежність і безпеку України; формування всебічно розвинененої особистості, що своїми вчинками будуватиме, створюватиме, відроджуватиме Україну.

Тиждень народознавства

З 11 по 15  січня у школі пройшов тиждень народознавства.  Учні 1 -11 класів  взяли активну  участь   у конкурсі колядок та щедрівок.

  

  Класні керівники та класоводи провели  народознавчі години: "Хата без рушників - що родина без дітей", "Віночок вити - життя любити", "Мамина пісня",  "Народні звичаї", "Дідух в хату  - біда з хати",  "Вертепні дійства  2016".

 

Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту

Педагогічна преса